Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости партнеров

Новая зарплатная отчетность за 1 квартал – какие приложения подавать? «7 минут» с Татьяной Моисеенко

Чем отличается новая зарплатная отчетность? Какие «старые» отчеты включены в Налоговый расчет? Что отражается в нем? Какие Приложения подают налоговые агенты и страхователи-работодатели?


У нас була звітність з ПДФО та ВЗ і нам доєднали звітність з ЄСВ, утворивши об’єднану звітність. Але мені здається, що це просто таке хибне розуміння, що це об’єднана звітність. Її побудова, спосіб подання окремих видів розрахунків, заповнення додатків, вони все одно мають свою унікальність.

І так дивимося. Те, що раніше називалось ф. №1ДФ, мало ознаку податкової декларації. Те, що ми з вами подавали з ЄСВ (додаток 4) мав статус звітності, яку ми подавали з ЄСВ. Що ми тепер маємо? Нам об’єднали податкову декларацію зі звітністю в такий самий спосіб. Тобто сама форма звітності складається з реквізитів декларації і звітності. Тобто, щоб перейти до розрахункових показників, спочатку треба пройти реквізити податкової декларації та реквізити звітності. Подивимось це на слайдах у відео.

Сам розрахунок є основою так званої декларації, але відображає пріоритетно ті дані, які відповідають таблиці 1 Звіту з ЄСВ.

До розрахунку йдуть обов’язкові додатки:

  • Додаток 1 - це та сама Таблиця 6, яка у нас з вами була.
  • Додатки 2 та 3 нас з вами, звичайних страхувальників, не стосуються. Це для страхувальників, які нараховують військові виплати, грошові забезпечення, соціальні допомоги різного статусу.
  • Додаток 4 є сьогодні саме тим додатком, який повністю дорівнює формі №1ДФ з оновленим виглядом.
  • Додаток 5 є повною копією Таблиці 5 зі Звіту з ЄСВ про трудові відносини.
  • Додаток 6 стосується тих роботодавців-страхувальників, які мають пільгові страхові місця, пільговий страховий стаж, атестовані робочі місця, тобто все те що раніше відображалося у Таблиці 7.

Ось так ми з вами коротко познайомилися з нашою звітністю.

Читайте також: 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
7eminar.com
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости партнеров
Теги:
Единый социальный взнос , Отчетность , НДФЛ , Налоговая отчетность , Трудовые отношения , Военный сбор , «7минут» от 7eminar.com

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме